Zamknij
Anna i Robert Lewandowscy
  • Anna i Robert Lewandowscy
  • Anna i Robert Lewandowscy
  • Anna i Robert Lewandowscy
  • 13 Zobacz
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy świętowali 7. rocznicę ślubu. Z tej okazji Anna przypomniała najpiękniejsze wspólne zdjęcia z ich związku. Wśród sesji, które można było podziwiać na Instagramie, pojawiły się rzadkie zdjęcia Lewandowskich ze ślubu i wesela oraz okresu ciąży. 

Anna i Robert Lewandowscy są razem już od 12 lat. Dokładnie 22 czerwca minęło 7 lat od ich hucznego ślubu i oficjalnego początku medialnej kariery jako słynnej "power couple". Przez ten czas Anna zdążył przeistoczyć się z szerzej nieznanej zawodniczki karate i początkującej autorki bloga dietetycznego w czołową gwiazdę fitnessu i właścicielkę potężnego imperium Healthy Plan by Ann. Z kolei Robert ugruntował pozycję najlepszego strzelca Bundesligi i stał się międzynarodową gwiazdą futbolu. 

Lewandowscy od początku kariery uchodzą za perfekcyjnie dobraną parę. Poznali się w 2007 roku na jednym z obozów sportowych. Wkrótce zamieszkali razem w wynajętym mieszkaniu na warszawskich Bielanach. W jednym z wywiadów Robert wspominał, że na początku się nie przelewało. 

Ania zaproponowała, że naprawimy fiata na spółkę, bo już byliśmy razem, mieszkaliśmy w wynajętym mieszkaniu na Wrzecionie w Warszawie. Składaliśmy się na jedzenie. Pamiętam, miałem ulubiony serek waniliowy w pudełku z czerwonym paskiem - wspominał kapitan polskiej reprezentacji. 

Gdy przyszły pierwsze wielkie pieniądze Lewandowscy mieli opory, żeby zacząć żyć na wysokim poziomie. W końcu przestali się wstydzić tego, że osiągnęli sukces. Choć dzisiaj należą do grona najbogatszych i najbardziej wpływowych Polaków, pozostają skromni i solidnie pracują na kolejne sukcesy. Starają się także wspierać potrzebujących, jak choćby ostatnio, gdy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem

Anna Lewandowska pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela. Tak tańczyła z Robertem [FOTO]

Z okazji 7. rocznicy ślubu Anna Lewandowska podsumowała na Instagramie małżeństwo z Robertem. W relacji na Instastory zmieściła zdjęcia upamiętniające wspólnie spędzone chwile i najważniejsze momenty w ich życiu, takie jak ślub, ciąże i narodziny córek. Oprócz zdjęć znanych już z Instagrama można zobaczyć także mnóstwo rzadkich ujęć i niepublikowane dotąd zdjęcia Lewandowskich z wesela. Dla wielbicieli sportowej pary taki album to prawdziwa gratka!