Zamknij
Agnieszka Kaczorowska-Pela
  • jadalnia
  • salon
  • Kaczorowska
  • 6 Zobacz
fot. Instagram/Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała wnętrza nowego domu. Gwiazda "Klanu" zdradziła w telewizji śniadaniowej, z którego elementu jest najbardziej dumna.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż już od kilku miesięcy cieszą się swoim nowym, ponad 170-metrowym domem, który urządzali z dbałością o każdy szczegół. W sieci aktorka nie jeden już raz publikowała zdjęcia, na których możemy zobaczyć wystrój wnętrz domu, ale teraz zaprosiła do niego widzów "DD TVN". W programie śniadaniowym ukazał się materiał, w którym gwiazda "Klanu" oprowadza po pokojach i opowiada o tym, skąd czerpała inspirację do ich wykończenia.

Agnieszka Kaczorowska-Pela prezentuje wnętrza swojego domu

W przestronnych wnętrzach dominują zestawienia drewna i bieli, dzięki czemu dom nabiera jasności. Jak zdradziła Kaczorowska, jej marzeniem od zawsze był duży stół, przy którym mogłaby spotykać się i spędzać czas z całą rodziną. To stół więc jest sercem jej domu. W salonie uwagę przykuwa ogromne lustro, umieszczone na całej ścianie. Salon wydaje się jeszcze większy, a latorośl Pelów może przeglądać się w nim do woli. Aktorka zaprezentowała również kuchnię, która jest urządzona prosto, praktycznie - i również w bieli.

Nie obyło się też bez zaprezentowania wnętrza pokoju córeczki. U Emilki pełno jest zabawek, ścianę zdobi tapeta, a w samym centrum wisi różowa huśtawka. "Mam nadzieję, że jej się podoba" - skomentowała gwiazda. Poniżej prezentujemy Wam galerię zdjęć wystroju domu Agnieszki Kaczorowskiej-Peli.

Rozenek-Majdan wyprowadzi się z Polski? "Nie będę chciała wrócić do pracy"