Zamknij

Robert Cormier nie żyje. Aktor znany z serialu Netflix miał tylko 33 lata

28.09.2022 07:44

Zmarł Robert Cormier - kanadyjski aktor filmowy i telewizyjny, znany z tytułów "Amerykańscy bogowie", "Zaklinacze koni" i "Slasher". Miał jedynie 33 lata. Co było powodem śmierci?

Robert Cormier
fot. Instagram/printscreen

23 września 2022 roku odszedł Robert Cormier. Był kanadyjskim aktorem filmowym i telewizyjnym znanym z popularnych seriali "Amerykańscy bogowie", "Zaklinacze koni" oraz horroru platformy Netflix "Slasher". Miał tylko 33 lata.

Robert Cormier nie żyje

Jak podaje Deadline, informację o śmierci młodego aktora podała produkcja serialu "Zaklinacze koni", w którym występował. Smutna wiadomość trafiła na Instagram tytułu.

Jesteśmy głęboko zasmuceni, wiadomością o śmierci Roberta Cormiera. W ostatnich dwóch sezonach był ukochanym członkiem obsady "Zaklinaczy koni". W imieniu obsady i ekipy "Zaklinaczy koni" łączymy się myślami z nim i jego rodziną, która poprosiła o prywatność w tym trudnym czasie.

Nie podano przyczyn śmierci mężczyzny.

Robert Cormier urodził się 14 czerwca 1989 roku w Toronto. Za nim ukończył szkołę filmową, zdobył dyplom na Texas A&M z zakresu inżynierii. Studiował również ekonomię na York University, ale nie ukończył studiów, by podążać za marzeniami i zostać aktorem. Przed kamerami zadebiutował w roku 2008 w epizodycznej roli w filmie "Four 1 Liberation Front".

Na plan powrócił w roku 2014 - po skończeniu studiów aktorskich. Zagrał wówczas w filmie "We Run These Streets". Pierwszym serialem z udziałem Comiera była produkcja "Designated Survivor" z 2016 roku. W swojej rozwijającej się karierze grał między innymi w takich tytułach, jak "Blood and Fury: America's Civil War", "Dim the Fluorescents", "Pyrenees", "Bizarre Murders" czy "Okup".

Trzema największymi rolami Cormiera były postacie Shane'a  z filmu "Firecrackres", Kita Jenningsa z serialu grozy Netflix "Slaher" oraz Winstona z "Amerykańskich bogów". W 2021 roku dołączył do obsady "Zaklinaczy koni" jako Finn Cotter. Tuż przed śmiercią zagrał w trzech nadchodzących produkcjach - "Transmission: Vol. 1", "The Intersection" i krótkometrażówce "The Antagonist". Na koncie miał ponad 20 ról. 

Aktor pozostawił swoich rodziców Roberta i Lisę Cormierów, siostry Brittany, Krystal i Stephanie Cormierów; babcię Joannę, a także dalszych członków rodziny.

loader

RadioZET.pl/Deadline/Instagram