Zamknij
She-Hulk - Tatiana Maslany - kadr z serialu Marvela
  • Disney+/materiały prasowe
  • Disney+/materiały prasowe
  • Disney+/materiały prasowe
  • 8 Zobacz
fot. Disney+/materiały promocyjne

"Mecenas She-Hulk" to nowa produkcja Marvela, która trafi na Disney+. Kim są postacie pojawiające się w nadchodzącym serialu?

Już niebawem czeka nas premiera kolejnego serialu Marvela. Mowa o "Mecenas She-Hulk", która trafi na Disney+. Kim jest nowa bohaterka? Z kim się zmierzy? Kto połączy z nią siły?

"Mecenas She-Hulk": o czym jest nowy serial Marvela?

She-Hulk to postać, która zadebiutowała w komiksach Marvela w 1980 roku. Była jedną z ostatnich bohaterek stworzonych przez Stana Lee. Rysownikiem, który powołał do życia "The Savage She-Hulk" #1 - pierwszy komiks z jej udziałem, był John Buscema. Komiksowa postać to prawniczka Jennifer Walters - kuzynka Bruce'a Bannera (alter ego Hulka), która przypadkowo zyskała część jego mocy, zachowując jednak pełnię świadomości. Oprócz licznych solowych przygód, działała też w kilku drożynach, między innymi Avengers i Fantastic Four. 

Komiksowa She-Hulk jest silną inspiracją dla twórców serialu. Ze zwiastunów wynika, że w dużej mierze skupiono się na runach Johna Byrne'a i Dana Slotta, w których nacisk położony był odpowiednio na wątki komediowe i prawnicze. "Mecenas She-Hulk" opowie więc o zwyczajnej kobiecie, która w wyniku zbiegu okoliczności została wyposażona w supermoce i nowy wygląd. Główna bohaterka będzie musiała znaleźć złoty środek pomiędzy zwyczajnym życiem prawniczki a byciem nową, przebojową superbohaterką.

"Mecenas She-Hulk": o czym jest nowy serial Marvela?

Przygody She-Hulk trafią na platformę Disney+ już 17 sierpnia 2022 roku. W serialu stworzonym przez Jessicę Gao wystąpili Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass, Renée Elise Goldsberry oraz Charlie Cox. "Mecenas She-Hulk" będzie składać się z 9 odcinków.

loader

RadioZET.pl