Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 329 - STRESZCZENIE. Defraudacja Akylasa może wyjść na jaw [01.10]

29.09.2022 17:19

„Dzikie pszczoły” to znany i lubiany serial, emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 329. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Dzikie pszczoły” to serial emitowany na TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 329 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 329. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 329 – STRESZCZENIE

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 329. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Doukas znajduje radykalny sposób na wyrwanie swojej fortuny z rąk Mirsini. Mortzos i Nikiforos odkrywają za to spore rozbieżności w fakturach za projekt lotniska. Defraudacja, do której dopuścił się Akylas, może wyjść na światło dzienne.

Sergios domaga się, by Nikiforos, Pinelopi i Konstantis złożyli wizytę Mirsini i Doukasowi. Ourania podejmuje decyzję, która zmieni jej życie.  

loader

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do soboty o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Błogosławieni" - zwiastun i recenzja komedii LGBT o boskim objawieniu [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/IMDB/Teleman.pl/materiały prasowe TVP 

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET