Zamknij

"Thor: Love and Thunder" z Tomem Hiddlestonem? Czy w filmie Marvela pojawi się Loki?

29.06.2022 14:24

Czy w filmie "Thor: Love and Thunder" zobaczymy Toma Hiddlestona w roli Lokiego? Chris Hemsworth i Taika Waititi skomentowali domysły fanów Marvela.

Thor: Ragnarok - Tom Hiddleston - kadr z filmu Marvela
fot. Ferrari Press/East News

Chris Hemsworth i Taika Waititi zdradzili, czy w filmie "Thor: Love and Thunder" ponownie zobaczymy Lokiego, w którego wciela się Tom Hiddleston.

"Thor: Love and Thunder": Loki pojawi się w nowym filmie Marvela?

Loki od samego początku był wiązany z filmowym Thorem. Towarzyszył swojemu batu w każdej części jego przygód oraz pojawiał się w produkcjach z serii "Avengers". Mimo że został zabity w "Infinity War", powrócił w "Endgame" jako wersja boga kłamstw z alternatywnej linii czasowej. Jego przygody mogliśmy śledzić w serialu "Loki".

Oznacza to więc, że Loki nadal żyje w MCU, chociaż nie jest to ta sama postać, która pojawiała się w poprzednich produkcjach Marvela. Mimo to nie pojawi się w nadchodzącym filmie "Thor: Love and Thunder". Chris Hemsworth i Taika Waititi zostali poproszenie o skomentowanie tej kwestii w rozmowie z CinemaBlend. Gwiazdor zaczął od żartu na temat Hiddlestona, ale potem przeszedł do konkretów. 

Nie chciał mieć z tym nic wspólnego. Powiedział: "Nienawidzę was wszystkich, a w szczególności siebie". Pomyślałem, że trochę szkoda i w sumie tyle. W końcu ile razy możemy go zabić? Kochamy Toma. Kochamy Toma. Tak. Ale on nie żyje. To znaczy nie on, tylko postać Lokiego.

Reżyser filmu w zasadzie powtórzył słowa Hemswortha, również nie powstrzymując się od dowcipu.

Nie, nie - on po prostu DLA NAS nie żyje.

Wygląda więc na to, że wraz z serialem "Loki" brat Thora stał się w stu procentach postacią autonomiczną. Fani mieli nadzieję, że Hiddleston pojawi się zarówno w filmie "Doktor Strange w multiwersum obłędu", jak i 4. części "Thora". Wygląda jednak na to, że ponowne spotkanie z Lokim czeka nas dopiero podczas premiery 2. sezonu serialu Disney+, nad którym właśnie trwają prace na planie zdjęciowym.

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera filmu?

W obsadzie "Thor: Love and Thunder" wystąpili Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Premiera filmu została zaplanowana na 8 lipca 2022 roku.   

loader

RadioZET.pl/CinemaBlend